Video As A Service

KUIDAS SEE käib

Kes me oleme

VAAS ehk Video As A Service pakub professionaalset videoproduktsiooni ja videote levitamist vastavalt kliendi reaalsetele vajadustele.

Kuidas?

Alustame põhjalikust uurimistööst. Kõigepealt kaardistame kliendi vajadused, väärtused, hääletooni ja sihtrühma. Saadud sisendi põhjal toodame videopanka materjali, mida saab kasutada järgneva poole aasta jooksul.

Arvestame oma töös nii tasuliste, omatud kui ka jagatud meediakanalitega ja tänu sellele saame klientide jaoks luua võimalikult kaasaegseid, trende ning muutusi arvestavaid, turundusplaane- ja strateegiaid.

SHOWREEL

TEENUSED

Meie teenuste keskmes on video – planeerime, loome, levitame ja analüüsime loodud videosisu.

Produktsioon
Tänu kogenenud tiimile ja täpsele planeerimisele on videosisu tootmine kuluefektiivne, kuid alati kvaliteetne.
Veebireklaamid
Käivitame reklaamikampaaniaid, mis tabavad pakkumisest huvitatud inimesi ja juhivad nad täpselt soovitud kohta kliendi veebilehel.
Sisuturundus
Seome brände tarbijatega, pakkudes neile kasulikku, huvitavat või meelelahutuslikku videosisu erinevates formaatides ja kanalites.
Optimeerimine
Maksimaalse tulemuse saavutamiseks on meie klientidel võimalik jälgida, kui hästi soovitud sihtrühm videotele reageerib. Jälgime statistikat jooksvalt, et vajadusel muuta sisu või kanalit.
Animatsioon
Leiame, et animatsioonid on imeline viis, kuidas selgelt ja efektiivselt infot edasi anda. Sellepärast peamegi oma missiooniks seda, et sina võimalikult omanäolisel ja meelt lahutaval viisil oma vaatajaskonnani jõuaksid.
Infograafika
Aitame sul eristada olulise vähemolulisest ning luua vastava infograafika, mis oleks lihtsalt haaratav ning visuaalselt kutsuv.
Foto
Võtame sinu esmase ideekillu, olgu see isiklik või äriline, ja aitame sul seda arendada. Sellest lähtuvalt loome lahenduse, mis haakuks su visiooniga perfektselt.

Meeskond

Triinu Tarus

Produtsent/Partner

Merliin Vellend

produtsent

Timo Hartikainen

Kristjan Taal

operaator/monteerija

Jaan Sinka

Animaator/disainer

Mariann Jüriorg

operaator/monteerija

Timo Hartikainen

CEO/PARTNER

Janar Aronija

režissöör

Robert Parelo

operaator/monteerija

Võta meiega ühendust

Soovid lähemalt teada, kuidas me sind sinu eesmärkide saavutamisel aidata saame? Võta julgelt ühendust!


Põhja pst 27a, Tallinn, Eesti
info@vaas.ee
(372) 5170825