NoCry tootevideod

NoCry on kiiresti kasvav Eesti start-up, mis pakub töökaitsevahendeid ja tööriistu, keskendudes tugevalt oma toodete kõrgele kvaliteedile ja disainile. Sihtrühmaks on professionaalid, koduomanikud ning ka hobiehitajad. NoCry müüb oma tooteid klientidele otse läbi interneti müügikanalite – suurimaks neist on Amazon. Peamisteks sihtturgudeks on Põhja-Ameerika, Euroopa ja Aasia.

Klient
Provided services
CinematographyPhotography

Mis?

Oleme NoCryle loonud erinevat tüüpi videosisu Amazoni ja sotsiaalmeedias reklaamimiseks. Videotega tutvustame toodete tähtsaid omadusi, näitame kasutusvõimalusi ning tekitame sihtrühmas huvi.

360-kraadi tootevideo

Seda tüüpi videoga näitame toodet erinevate nurkade alt, graafiliselt kuvatud toote tähtsad omadused ja funktsioonid aitavad vaatajal tootest paremini aru saada. Reklaamina lühivideo sihtrühmale suunamine aitab huvi tekitada, toote lehele suunata ja ostuotsusele lähemale.

Talking-head video

Näitame sihtrühmale omast keskkonda ja töid, mille jaoks toodet reaalses elus vaja läheb. Toome välja toote tähtsad omadused ja näitame, kuidas selle kasutamine töötamist mugavamaks teeb.

Soovid videot?

Kui tunned, et soovid oma tootele tutvustavat videot, siis võta meiega ühendust!